Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
miki007
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3041
26.07.2011, 20:29
UFF. Gra Kirma w sklai od 1 do 5 gdzie 1 to klasa światowa a 5 to występ poniżej krytyki Kirmnie łapie się nawet na 5. Dobrze że nie grał dłużej. Melikson piękny mecz.
miki007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miki007
Znajdź inne posty napisane przez miki007