|
To jest Nowa Wisła! Ale było widać duuuże zaangażowanie i mimo, że środek pola wyglądał dosyć blado to i tak wyróżniłbym Sobola - dawno tego nie robiłem. Nunez nie rozumie zbytnio sie z partnerami ale fajnie pogrywa, jest kreatywny i zagrywa zaskakujące piłki. Wilk słabo, Diaz TRAGEDIA. Lamey nasz nowy napastnik hehe, ale w sumie dobrze. 80% ataków szło prawą stroną niestety gdzie był Diaz. Na lewej radził Lamey sobie poprawnie. Melikson duży czas niewidoczny ale brawa też za bramke. Iliev słabiej dziś i te jego kartki... no cóż, Genkov też bardzo słabo. Chavez mi sie podobał, bardzo solidny.
Ja takiej Wisły dawno nie widziałem. Maaskant skleił to pięknie.
I do riva - to piłka odbiła się od Sobolewskiego przy golu a nie Jaliensa.
|