Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
3036
26.07.2011, 20:27
Mecz otwarty, mieliśmy trochę szczęścia, mogliśmy stracić jeszcze ze dwie bramki spokojnie i strzelić jedną.
Co do poprzeczek to pamiętajmy że z Levadią taki Kirm zaliczył słupek więc szczęście i pech się zapewne bilansują na przestrzeni lat
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
dragon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dragon
Znajdź inne posty napisane przez dragon