Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3036
Stary 26.07.2011, 20:27
Mecz otwarty, mieliśmy trochę szczęścia, mogliśmy stracić jeszcze ze dwie bramki spokojnie i strzelić jedną.

Co do poprzeczek to pamiętajmy że z Levadią taki Kirm zaliczył słupek więc szczęście i pech się zapewne bilansują na przestrzeni lat
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując