Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
3032
26.07.2011, 20:26
Nie pamiętam, kiedy ostatnio mieliśmy tyle szczęścia - chyba z Barceloną
Junior w pierwszej połowie sporo tych piłek przeciął, ale druga to tragedia.
Coś pięknego, wypunktowaliśmy ich, jest ok.
hawaiisurfer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawaiisurfer
Znajdź inne posty napisane przez hawaiisurfer