Co taki bramkarz, jak Jovanic robi w Wisle, to ja nie wiem

. Slabiutko tez Wilk i Sobolewski. Diaz moze byc, ale widac braki kondycyjne, bo od 60 minut oddychal juz rekawami...szkoda, ze nie ma wsparcia kolegow.
A ten caly Tom, to powinien byc cel transferowy nr 1 dla nas

.