Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3026
Stary 26.07.2011, 20:25
Co taki bramkarz, jak Jovanic robi w Wisle, to ja nie wiem . Slabiutko tez Wilk i Sobolewski. Diaz moze byc, ale widac braki kondycyjne, bo od 60 minut oddychal juz rekawami...szkoda, ze nie ma wsparcia kolegow.

A ten caly Tom, to powinien byc cel transferowy nr 1 dla nas .
Odpowiedz cytując