Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
Od: 03.2010
Offline
#
3025
26.07.2011, 20:25
No widzicie remis bralibyście w ciemno, a tu wygrana! Trzeba wierzyć w swoją drużynę a nie ciągle psioczyć!
damian4892
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian4892
Znajdź inne posty napisane przez damian4892