Wyświetl pojedynczy post
damian4892
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3025
Stary 26.07.2011, 20:25
No widzicie remis bralibyście w ciemno, a tu wygrana! Trzeba wierzyć w swoją drużynę a nie ciągle psioczyć!
Odpowiedz cytując