Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3021
Stary 26.07.2011, 20:24
milosz napisał(a):Wyświetl post
BZDURA na resorach, równie dobrze Wisła mogła by prowadzić 4-1, obie druzyny miały po kilka sytuacji. Wynik do przerwy sprawiedliwy.
Śmieszny jesteś...

Litex ma dziś swoja Levadie a nam pozostaje jutro isć do kościoła i dać na msze.

Wynik ZNAKOMITY.
Odpowiedz cytując