milosz napisał(a):

|
BZDURA na resorach, równie dobrze Wisła mogła by prowadzić 4-1, obie druzyny miały po kilka sytuacji. Wynik do przerwy sprawiedliwy.
|
Śmieszny jesteś...
Litex ma dziś swoja Levadie a nam pozostaje jutro isć do kościoła i dać na msze.
Wynik ZNAKOMITY.