Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
3019
26.07.2011, 20:22
wynik cudowny , nie można tego zmarnować u siebie ! natomiast martwi słaba gra, braku lewego obrońcy i środka pola..
Pawko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawko
Znajdź inne posty napisane przez Pawko