Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Alexxik13
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
3011
26.07.2011, 20:09
to nie jest odpowiedni temat, ale na meczu u nas musimy im zrobić piekło! trzeba pokazać im kto jest lepszy na boisku i na trybunach - mnie osobiście mobilizują te gwizdy i ich cwaniactwo.
Alexxik13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexxik13
Znajdź inne posty napisane przez Alexxik13