Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2990
Stary 26.07.2011, 19:36
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Diaz tragedia, w ogóle obrona to jest śmiech na sali DNO. Sprawiedliwy wynik to 3:1 po 1 połowie a karnego nie było - Iliev sam "podłożył " nogę. Jadą nas jak chcą, tego sie nie da oglądać.
BZDURA na resorach, równie dobrze Wisła mogła by prowadzić 4-1, obie druzyny miały po kilka sytuacji. Wynik do przerwy sprawiedliwy.
Odpowiedz cytując