Kibic1928 napisał(a):

|
Diaz tragedia, w ogóle obrona to jest śmiech na sali DNO. Sprawiedliwy wynik to 3:1 po 1 połowie a karnego nie było - Iliev sam "podłożył " nogę. Jadą nas jak chcą, tego sie nie da oglądać.
|
BZDURA na resorach, równie dobrze Wisła mogła by prowadzić 4-1, obie druzyny miały po kilka sytuacji. Wynik do przerwy sprawiedliwy.