|
Lamey gra fajnie, to nie przypadek, że ma najlepsze statystyki w eliminacjach (gol i asysta). Z kolei po drugiej stronie Diaz jak na razie gorzej od Dragana. Iliev dostaje druga bezsensowna kartke w eliminacjach i chyba nie zagra w rewanżu (?). Genkov bez formy. Biton pewnie też, więc tu jest problem bo pozostajemy bez napastnika.
Trochę za dużo chaosu w naszych poczynaniach, ale ważne, aby strzelić bramkę i wygrać 2:1, albo zremisować 2:2. Mam nadzieję, że za tydzień zagramy z Małeckim i Pareiko w składzie. Ktoś może zweryfikować, czy Iliev pauzuje za tydzień?
|