Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2978
Stary 26.07.2011, 19:24
sedzia z norwegii znowu sprzedal mecz,jasno widac .
norwegia to plugawy narod sprzedawczykow
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
Odpowiedz cytując