Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
jarecki
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: czyzyny-to nie nh
Offline
#
2978
26.07.2011, 19:24
sedzia z norwegii znowu sprzedal mecz,jasno widac .
norwegia to plugawy narod sprzedawczykow
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
jarecki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarecki
Znajdź inne posty napisane przez jarecki