Małecki , where ar u

mamy 1-1 czyli w rozumowaniu Maaskanta bronimy wyniku

zle to widzę.. irytuje mnie ta nonszalancja i bronienie wyniku przy zdobytym golu, co mecz to samo, ja nie wiem czy Maaskant to celowo robi czy nie przetlumaczy im ze do meczu daleka droga..