Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2977
Stary 26.07.2011, 19:24
Małecki , where ar u

mamy 1-1 czyli w rozumowaniu Maaskanta bronimy wyniku zle to widzę.. irytuje mnie ta nonszalancja i bronienie wyniku przy zdobytym golu, co mecz to samo, ja nie wiem czy Maaskant to celowo robi czy nie przetlumaczy im ze do meczu daleka droga..
Odpowiedz cytując