ogarnijcie się.... jak narazie wykonany plan Maaskanta czyli 1:1 a mamy jeszcze 45 minut

!
Nunez na plus, Lamey z meczu na mecz lepiej, ten cały Tom litexu to taki Melikson Wisły... z przebiegu 45 minut bramka im się należała szkoda tylko że dalismy im wbic...
Obrona nie zgrana z Jovanicem i tym sobie tlumacze taka postawe w pierwszej polowie, Wilk do zmiany moim zdaniem.