Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2968
Stary 26.07.2011, 19:21
ogarnijcie się.... jak narazie wykonany plan Maaskanta czyli 1:1 a mamy jeszcze 45 minut !


Nunez na plus, Lamey z meczu na mecz lepiej, ten cały Tom litexu to taki Melikson Wisły... z przebiegu 45 minut bramka im się należała szkoda tylko że dalismy im wbic...


Obrona nie zgrana z Jovanicem i tym sobie tlumacze taka postawe w pierwszej polowie, Wilk do zmiany moim zdaniem.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując