Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2963
Stary 26.07.2011, 19:18
Diaz to w ogóle, ciągle mnie irytował, co akcja jego stroną to faul albo wybicie na rzut rożny stąd bardzo dużo stałych fragmentów dla Litexu. Ale ogólnie nasze wzmocnienia zajebiste. Genkov znowu słabo, powinien zostać zmieniony.

Odpowiedz cytując