Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2953
Stary 26.07.2011, 19:16
Bardzo źle Diaz.
Sobolewski czyli mucha w smole czas reakcji jak żółw Kleofas.

Lamey in plus.

Ogólnie teraz dopiero widać słabiznę naszej drużyny. "musimy ich zmiażdżyć!!!" mój Jezu....
Ostatnio edytowane przez Bronex : 26.07.2011 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując