Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2946
Stary 26.07.2011, 18:57
słabo to wygląda,wynik dobry ale gra beznadziejna,do tego Jovanic piąstkuje przy kazdym strzale prawie i robi sie smród

Mam nadzieje,że 1-0 dotrzymamy do przerwy.
Ostatnio edytowane przez WhiteStarDvisionTheBest : 26.07.2011 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując