Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
2942
26.07.2011, 18:50
Bardzo ważna bramka. Nasza Twierdza r22 bedzie ciezka dla liteksu do zdybycia i ciezko bedzie im odrobić chociażby jednego gola wyjazdowego.
dobrze!
Eryk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eryk
Znajdź inne posty napisane przez Eryk