Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2934
Stary 26.07.2011, 18:44
CH. napisał(a):Wyświetl post
Widac brak Małego, nie ma kto pociągnąc mocno do przodu. Nasi mocno przestraszeni, asekuracyjni (chyba to 1-1 Maaskanta leży im w głowach)
Dokładnie,za szybko pozbywajmy sie piłki.

W srodku pola chaos :/ Brakuje tam Meliksona.

Kazdy rzut rożny krótko rozegrany to w koncu sie połapią o co chodzi ..
Ostatnio edytowane przez WhiteStarDvisionTheBest : 26.07.2011 o godz. 18:47.
Odpowiedz cytując