CH. napisał(a):

|
Widac brak Małego, nie ma kto pociągnąc mocno do przodu. Nasi mocno przestraszeni, asekuracyjni (chyba to 1-1 Maaskanta leży im w głowach)
|
Dokładnie,za szybko pozbywajmy sie piłki.
W srodku pola chaos :/ Brakuje tam Meliksona.
Kazdy rzut rożny krótko rozegrany to w koncu sie połapią o co chodzi

..