Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2927
Stary 26.07.2011, 18:21
W sumie po to budowaliśmy szeroką i wyrównana kadrę aby miał kto zastąpić podstawowego bramkarza i czy podstawowego skrzydłowego. Jeszcze niedawno brak Pawełka to była czarna dziura, a sam Pawełek też łagodnie pisząc nie był pewnym punktem zespołu. Kadra teraz jest okay, ale liczy sie tylko wynik końcowy a teoretyczne rozważania są teraz mało istotne.
Odpowiedz cytując