|
W sumie po to budowaliśmy szeroką i wyrównana kadrę aby miał kto zastąpić podstawowego bramkarza i czy podstawowego skrzydłowego. Jeszcze niedawno brak Pawełka to była czarna dziura, a sam Pawełek też łagodnie pisząc nie był pewnym punktem zespołu. Kadra teraz jest okay, ale liczy sie tylko wynik końcowy a teoretyczne rozważania są teraz mało istotne.
|