Kołtoń strasznie pier*oli - mówi, że Paljić w dwumeczu ze Skonto spisywał się bardzo dobrze i nie rozumie wejścia w jego miejsce do pierwszego składu Diaza oraz Małecki jego zdaniem obok Ilieva był najlepszy na boisku...
Co do Pareiki, wielkie osłabienie drużyny, kontuzja tego gracza wywołuje u mnie tzw. niepokój...
