Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 26.07.2011, 18:21
Kołtoń strasznie pier*oli - mówi, że Paljić w dwumeczu ze Skonto spisywał się bardzo dobrze i nie rozumie wejścia w jego miejsce do pierwszego składu Diaza oraz Małecki jego zdaniem obok Ilieva był najlepszy na boisku...

Co do Pareiki, wielkie osłabienie drużyny, kontuzja tego gracza wywołuje u mnie tzw. niepokój...
Odpowiedz cytując