Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2916
Stary 26.07.2011, 18:10
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak wszystko na tego typu portalach. Napisac byle co byle sie reklamy sprzedaly przez wejscia naiwniakow.

A wes pomysl skad WP, Fakty i inne tego typu serwisy mialy by miec sklad przed meczem. Co im Maskant sms-em wyslal zeby mieli o czym pisac.

Pracuja tam debile co z dziennikarstwem maja tyle wspolnego co jz ze szydelkowaniem- zapamietaj
No tak, mogłem się domyślić Jednak myślałem że skoro już dali skład to nie wzięli go z powietrza. Mam nauczkę.


Co do Pareiko to wielka szkoda. Jednak Milan pokazywał się z dobrej strony w sparingach, teraz ma szansę udowodnić swoją przydatność.
Ostatnio edytowane przez rychu : 26.07.2011 o godz. 18:13.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując