saklak1906 napisał(a):

Jak wszystko na tego typu portalach. Napisac byle co byle sie reklamy sprzedaly przez wejscia naiwniakow.
A wes pomysl skad WP, Fakty i inne tego typu serwisy mialy by miec sklad przed meczem. Co im Maskant sms-em wyslal zeby mieli o czym pisac.
Pracuja tam debile co z dziennikarstwem maja tyle wspolnego co jz ze szydelkowaniem- zapamietaj
|
No tak, mogłem się domyślić

Jednak myślałem że skoro już dali skład to nie wzięli go z powietrza. Mam nauczkę.
Co do Pareiko to wielka szkoda. Jednak Milan pokazywał się z dobrej strony w sparingach, teraz ma szansę udowodnić swoją przydatność.