|
Czy ktoś próbuje oglądać mecz na IplaTV ? Tydzień temu nie miałem problemów a dzisiaj sie okazuje, że brakuje mi jakichs kodeków. "Nie można odnaleźć w systemie kodeków potrzebnych do odtwarzania materiału wideo." Nie ma niestety podanych szczegółów. System to Win7x64. Czy komuś ta transmisja działa w tym momencie ?
|