Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kozimtsw
Member
Od: 07.2004
Skąd: ZIEMIA LUBUSKA
Offline
#
2915
26.07.2011, 18:05
Pareiko nie zagra katastrofa !!! Mam nadzieję, że Jovanovic godnie go zastąpi !
TS WISŁA KRAKÓW
kozimtsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kozimtsw
Znajdź inne posty napisane przez kozimtsw