Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2914
Stary 26.07.2011, 18:05
Pareiko nie zagra :/
W jego miejsce Jovanić. Cholera.

kozimtsw napisał(a):Wyświetl post
Pareiko nie zagra katastrofa !!! Mam nadzieję, że Jovanovic godnie go zastąpi !
Myślałem, że Jovanović lepiej gra na prawej obronie, no ale jak widzisz go na bramce, to niech będzie.
Ostatnio edytowane przez filemon : 26.07.2011 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując