Pareiko nie zagra :/
W jego miejsce Jovanić. Cholera.
kozimtsw napisał(a):

|
Pareiko nie zagra katastrofa !!! Mam nadzieję, że Jovanovic godnie go zastąpi !
|
Myślałem, że Jovanović lepiej gra na prawej obronie, no ale jak widzisz go na bramce, to niech będzie.