Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2911
Stary 26.07.2011, 18:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Diaz przynajmniej wygra kilka pojedynków powietrznych w przeciwieństwie do Paljica.
Akurat pod tym względem kulą w płot, bo akurat w powietrzu Paljić radzi sobie dobrze- ma bardzo dobry timing, dobry wyskok i umie zawisnąć. Chociaż faktycznie przy stałych fragmentach Diaz powinien dawać nieco więcej, zakładając, że jest w formie.

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Taktyka na dziś. Na zero z tyłu a z przodu coś dziubnąć,wtoczyć,wkręcić.
Z takimi obrońcami niestety trzeba bronić całą drużyną. A szkoda, bo na wyjeździe lepsze jednak 3:3 niż 0:0.

Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu ale obawiam się tego spotkania, bardziej niż jakiegokolwiek w ostatnim czasie.
Bo ostatni mecz z niezłym przeciwnikiem graliśmy w sezonie skorżowo-kasperczakowym i to raczej jeszcze w części skorżowej?
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 26.07.2011 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując