Ogryzek napisał(a):

|
Diaz przynajmniej wygra kilka pojedynków powietrznych w przeciwieństwie do Paljica.
|
Akurat pod tym względem kulą w płot, bo akurat w powietrzu Paljić radzi sobie dobrze- ma bardzo dobry timing, dobry wyskok i umie zawisnąć. Chociaż faktycznie przy stałych fragmentach Diaz powinien dawać nieco więcej, zakładając, że jest w formie.
Marszałek napisał(a):

|
Taktyka na dziś. Na zero z tyłu a z przodu coś dziubnąć,wtoczyć,wkręcić.
|
Z takimi obrońcami niestety trzeba bronić całą drużyną. A szkoda, bo na wyjeździe lepsze jednak 3:3 niż 0:0.
Marszałek napisał(a):

|
Nie wiem czemu ale obawiam się tego spotkania, bardziej niż jakiegokolwiek w ostatnim czasie.
|
Bo ostatni mecz z niezłym przeciwnikiem graliśmy w sezonie skorżowo-kasperczakowym i to raczej jeszcze w części skorżowej?