|
Taktyka na dziś. Na zero z tyłu a z przodu coś dziubnąć,wtoczyć,wkręcić.
Jak nie teraz to kiedy? jak nie my to kto?
Poza tym powinniśmy dostać już miejsce w LM za lata starań. Za zasługi czy coś.
Nie wiem czemu ale obawiam się tego spotkania, bardziej niż jakiegokolwiek w ostatnim czasie.
Dobrze,że Kirm nie zagra, jak ma podać to strzela, gdy trzeba strzelić podaje. ehhhh.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 26.07.2011 o godz. 18:03.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|