Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kmb
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
2907
26.07.2011, 17:57
rychu
napisał(a):
Według wp w pierwszym składzie Jirsak a Maor na skrzydle.
ktoś kiedyś tak mądrze napisał "czytajcie wp będziecie mądrzejsi"
ten portal to dramat
kmb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kmb
Znajdź inne posty napisane przez kmb