Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 26.07.2011, 17:50
Te cale wypowiedzi kibicow Quilmes, ze Nunez nie potrafi grac w pilke i zycza w Wisle spadku to przesadzone sa - jezeli nie miałby zadnych umiejetnosci to na pewno by nie grał, nie trenował.
Odpowiedz cytując