Wyświetl pojedynczy post
Seth
Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2903
Stary 26.07.2011, 17:47
Nunez zaczynał i sporo grał jako napastnik, potem dopiero jako pomocnik i obrońca na końcu, więc może coś ciekawego pokazać.
Cała trójka naszych pomocników jest dość szybka więc kontry mogą wyglądać interesująco.

Poza tym jeszcze Diaz który w ofensywie dawał jednak zdecydowanie więcej niż Palic, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry potrafi nieźle głowę dołożyć.
Ostatnio edytowane przez Seth : 26.07.2011 o godz. 17:49.
Odpowiedz cytując