wściekłe pięści węża napisał(a):

|
Wyborcy Majchrowskiego mogą sobie pogratulować. Możecie być z siebie dumni.
|
.
Widać tak naprawdę jak wszystkim na tej hali zależało. Salwator wystawił TS do wiatru, działacze Wisły nie robili nic by sytuację zmienić, a na dzień dzisiejszy miasto tak potrzebuje dofinansowywać jakiekolwiek obiekty jak Egiptowi niezbędne są dostawy piasku z Bułgarii! Troche się włodarzom budżet rozjechał i trzeba najpierw pokończyć to co już powstaje, a nie zaczynać nowych inwestycji i ciągnąc ich dekadami... bo gawiedź będzie miała następną pożywkę.
grogoriogreg napisał(a):

|
Bo w Krakowie jest jakieś 900.000 kibiców Wisły...
|
W Krakowie nawet tyle ludzi nie mieszka
