Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19307
Stary 26.07.2011, 17:44
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Wyborcy Majchrowskiego mogą sobie pogratulować. Możecie być z siebie dumni.
.

Widać tak naprawdę jak wszystkim na tej hali zależało. Salwator wystawił TS do wiatru, działacze Wisły nie robili nic by sytuację zmienić, a na dzień dzisiejszy miasto tak potrzebuje dofinansowywać jakiekolwiek obiekty jak Egiptowi niezbędne są dostawy piasku z Bułgarii! Troche się włodarzom budżet rozjechał i trzeba najpierw pokończyć to co już powstaje, a nie zaczynać nowych inwestycji i ciągnąc ich dekadami... bo gawiedź będzie miała następną pożywkę.

grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Bo w Krakowie jest jakieś 900.000 kibiców Wisły...
W Krakowie nawet tyle ludzi nie mieszka
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 26.07.2011 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując