Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2901
Stary 26.07.2011, 17:42
Wiem,że mało istotne,ale chyba pierwszy raz w historii polskiej piłki (a na pewno Wisły) 4 murzynów w obronie,niech stworzą czarną zaporę nie do przejścia
Co do składu-zobaczymy co Nunez potrafi-jest szansa zweryfikować gościa.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując