|
Psioczcie na niego dalej. Mieliście okazję rok temu zrobić porządek w Krakowie? Mieliście. Poszliście na wybory? Ano właśnie. Zostawiam to Waszym sumieniom.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|