Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2897
Stary 26.07.2011, 17:34
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Też obstawiałem, że Kirm jak coś, to pojawi się dopiero w drugiej połowie. Zobaczymy jak chłopaki zagrają.
Z Kirmem to by było ryzyko - dopiero po kontuzji, zeby mu sie czasami szybko nie odnowiła - jak dla mne słuszna decyzja trenera, jeszcze nie jego czas
Odpowiedz cytując