hawaiisurfer napisał(a):

|
Też obstawiałem, że Kirm jak coś, to pojawi się dopiero w drugiej połowie. Zobaczymy jak chłopaki zagrają.
|
Z Kirmem to by było ryzyko - dopiero po kontuzji, zeby mu sie czasami szybko nie odnowiła - jak dla mne słuszna decyzja trenera, jeszcze nie jego czas