Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
2888
26.07.2011, 17:09
Trzeba już dziś pokazać Litexowi gdzie jego miejsce i tyle. Mają zrobić wszystko nasi zawodnicy aby dziś już zapewnić sobie awans do następnej rundy.
WISŁO NA....IAJ!!
FAN z Wielkopolski.
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur