Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2885
Stary 26.07.2011, 17:05
Wyluzujcie, wylogujcie się, wyłączcie komputery i do barów/znajomych na mecz a nie brandzlujcie się w domach w dodatku na forum. Zaczynamy z wiarą w serduchach a skończymy... z promilami we krwi

wizz napisał(a):Wyświetl post
Dlatego śpiewajmy na meczu - PO WSZE CZASY, JEBAĆ PASY!
AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując