Wyluzujcie, wylogujcie się, wyłączcie komputery i do barów/znajomych na mecz a nie brandzlujcie się w domach w dodatku na forum. Zaczynamy z wiarą w serduchach a skończymy... z promilami we krwi
wizz napisał(a):

|
Dlatego śpiewajmy na meczu - PO WSZE CZASY, JEBAĆ PASY!
|
AVE WISŁA!