Eberk napisał(a):

No chyba, że jest cudotwórcą?
|
Trzeba być cudotwórcą żeby pokonać Liteks?
Przestań analizować jak o jakiejś Barcelonie bo człowiek rzeczywiście może się przestraszyć że trafił na wymiataczy. Wiadomo że to liga dość mocno skorumpowana i .... wie czy sprawiedliwie to mistrzostwo wywalczyli. Na szczęście to puchary i miejscowe układy gówno zdziałają.
Dwa główne atuty są po stronie drużyny Wisły, która posiada zdecydowanie lepszych piłkarzy w każdej formacji i priorytetowa rzecz czyli pierwszy mecz na wyjeździe. I to Maaskant ma materiał na stworzenie dobrej drużyny. Czy to wykorzystał okaże się po meczu.
Martwi mnie tylko ta gadka o zadowoleniu z 1-1.Oby nie skończyło to się jak z Podbeskidziem. Po wygranej 3-0 powinien z pianą na mordzie wyjść na konferencję i kiwać głową z niezadowolenia.