Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2881
Stary 26.07.2011, 16:40
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że piłkarze są mniej zestresowani niż ich kibice..
Również mam taką nadzieję. Czuję dziwny niepokój, oby to był dobry (jak dotąd) znak
Hej Wisła gol!

Proud napisał(a):Wyświetl post
Skąd wiesz?
Pewnie miał na myśli ich obycie na boiskach Europy, ale nie sądzę, żeby reszta miała pełno w gaciach na myśl o grze z Litexem, to nie Barcelona. Szacunek, szacunkiem, ale nie można się bać przeciwnika będącego jak najbardziej w naszym zasięgu i myślę, że chłopaki doskonale sobie z tego zdają sprawę.
Ostatnio edytowane przez sndr : 26.07.2011 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując