Zienczuk8 napisał(a):

|
Mam nadzieję, że piłkarze są mniej zestresowani niż ich kibice..
|
Również mam taką nadzieję. Czuję dziwny niepokój, oby to był dobry (jak dotąd) znak

Hej Wisła gol!
Proud napisał(a):

Pewnie miał na myśli ich obycie na boiskach Europy, ale nie sądzę, żeby reszta miała pełno w gaciach na myśl o grze z Litexem, to nie Barcelona. Szacunek, szacunkiem, ale nie można się bać przeciwnika będącego jak najbardziej w naszym zasięgu i myślę, że chłopaki doskonale sobie z tego zdają sprawę.