Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 26.07.2011, 16:17
Zubert_Wisla napisał(a):Wyświetl post
Shellerini jak dla mnie to objawienie na polskiej scenie
Popieram. Pierwszy raz zetknąłem się z nim w "Szatańskich wersetach", i się zastanawiałem czemu go nie znałem wcześniej (podobnie jak z Brahem kiedys było).
Odpowiedz cytując