Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2290
Stary 26.07.2011, 16:09
a co do nowych strojów Wisły to może być coś na wzór tego made in Away http://www.flickr.com/photos/ricardopiske/4722948680/ i tego made in Home http://www.footballjerseymuseum.co.uk/Pages/willem%20II.htm wtedy teoria z pasiakami i czarnymi strojami mogłaby sie sprawdzić a czerwony mógłby być na wzór tego http://www.soccernucleus.com/ajaxsoc...isiepatch.aspx wszystkie rodem z Ligi Holenderskiej .Dwa pierwsze nawiązują do klubu w którym Maaskant miał okazję pracować.Fiti Petrescu miał wpływ na zmianę tradycyjnego herbu i stroi Unirei na wzór Chelsea to może Holendrzy będą mieli bynajmniej wpływ na wzór nowych stroi Wisły
Odpowiedz cytując