Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2867
Stary 26.07.2011, 15:19
fanfan napisał(a):Wyświetl post
A nie jest tak ,że drużyna która nie jest rozstawiona w 4 rundzie wygra w 3 rundzie z drużyną rozstawioną w 4 rundzie przejmuje jej rozstawienie ? Wydaje mi się ,że właśnie tak jest .

fanfan napisał(a):Wyświetl post
. Nie jestem jednak tego pewny na 100 % , tylko na jakieś 97 % więc możecie mi zaufać.
ja .......e...
Nie jest tak - milion razy było to pisane - o rozstawieniu możemy też praktycznie zapomnieć.Potencjalnym przeciwnikiem będzie ktoś z tej 5
Glasgow Rangers, FC Kopengaga, BATE Borysów, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb,

a jak któryś z tych zespołów odpadnie to zamiast nich w kolejności wchodzą Trondheim, Partizan Belgrad i APOEL Nikozja

Chyba żeby z tej ósemki 4 odpadły tp my będziemy rozstawieni ale jest to bardzo mało realne - jak dla mnie cała pierwsza 5 będzie grała dalej.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując