labtec napisał(a):

a jak 4 runda Panowie, można mniej więcej powiedzieć na kogo wpadniemy ( jak przejdziemy Błg ) ?
Celtic ? Partizan ? Dobrze pamiętam ? Kto jeszcze ?
|
Celtic nie.
Glasgow Rangers, FC Kopengaga, BATE Borysów, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb, Rosenborg Trondheim, Partizan Belgrad i APOEL Nikozja.
+ tak jak
rafalek napisał.