Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2863
Stary 26.07.2011, 15:14
labtec napisał(a):Wyświetl post
a jak 4 runda Panowie, można mniej więcej powiedzieć na kogo wpadniemy ( jak przejdziemy Błg ) ?

Celtic ? Partizan ? Dobrze pamiętam ? Kto jeszcze ?
Celtic nie.
Glasgow Rangers, FC Kopengaga, BATE Borysów, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb, Rosenborg Trondheim, Partizan Belgrad i APOEL Nikozja.

+ tak jak rafalek napisał.
Odpowiedz cytując