furtak napisał(a):

mam nadzieje ze warto czekac mam nadzieje ze nie bedziemy miec czarych stroi chyba ze bramkarskie
|
Na 100% 2 strój nie będzie czarny. Co najwyżej 3. Nie można od tak zmienić tradycji klubu... ZAWSZE wyjazdowe były niebieskie, bądź białe. Osobiście bardziej pasują mi białe, ale to już mniejsze znaczenie.
Czarne - ok - ale na 3 strój.