Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2285
Stary 26.07.2011, 15:10
furtak napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieje ze warto czekac mam nadzieje ze nie bedziemy miec czarych stroi chyba ze bramkarskie
Na 100% 2 strój nie będzie czarny. Co najwyżej 3. Nie można od tak zmienić tradycji klubu... ZAWSZE wyjazdowe były niebieskie, bądź białe. Osobiście bardziej pasują mi białe, ale to już mniejsze znaczenie.
Czarne - ok - ale na 3 strój.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując