Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline
#
2861
26.07.2011, 15:09
sportnh
napisał(a):
Dzisiejszy mecz jest najwazniejszy od paru lat.. nie wiem jak Wy ale ja mam juz MEGA cisnienie!!!! nie moge sie juz doczekac
musze sie uczyc na egzamin ale tez jakos nie moge..
koker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koker
Znajdź inne posty napisane przez koker