Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2860
Stary 26.07.2011, 15:08
a jak 4 runda Panowie, można mniej więcej powiedzieć na kogo wpadniemy ( jak przejdziemy Błg ) ?

Celtic ? Partizan ? Dobrze pamiętam ? Kto jeszcze ?
Odpowiedz cytując