Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2859
Stary 26.07.2011, 15:08
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe dlaczego?
Jak dlaczego?Ludzie stawiają na Wisłę to kurs na przeciwników rośnie

ps nie chce nawet wyobrażać sobie co tu się będzie działo jak dostaniemy w dupę, bo jak do porażki dojdą stracone pieniądze to huhu.Już jeden trol co postawił kieszonkowe na Śląsk, pokazał kim jest a dziś takich będzie mnóstwo pewnie
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.07.2011 o godz. 15:13.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując