tomek100 napisał(a):

Jak dlaczego?Ludzie stawiają na Wisłę to kurs na przeciwników rośnie
ps nie chce nawet wyobrażać sobie co tu się będzie działo jak dostaniemy w dupę, bo jak do porażki dojdą stracone pieniądze to huhu.Już jeden trol co postawił kieszonkowe na Śląsk, pokazał kim jest a dziś takich będzie mnóstwo pewnie
