Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
transmisje
Member
Od: 05.2010
Skąd: Z Daleka
Offline
#
14622
26.07.2011, 15:05
Bandrowski ma dalej kontuzje i dlatego nie została przedłużona z nim umowa. Lech płaci za jego leczenie i rehabilitacje. Jeśli wróci do zdrowia i będzie w formie to może wrócą do rozmów.
transmisje
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do transmisje
Znajdź inne posty napisane przez transmisje