Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
2856
26.07.2011, 14:46
sportnh
napisał(a):
Dzisiejszy mecz jest najwazniejszy od paru lat.. nie wiem jak Wy ale ja mam juz MEGA cisnienie!!!! nie moge sie juz doczekac
ja to samo
ostatni raz miałem tak chyba z Panathinaikos'em.
hawaiisurfer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawaiisurfer
Znajdź inne posty napisane przez hawaiisurfer