|
Wybacz nigdy nie płakałem przez to co robi pzpn że traci talenty,
On wcale nie jest taki dobry i nie zastąpiony, bo piłkarzy na jego poziome jest baaardzo dużo,
Chcecie w kadrze piłkarzy którzy chcą się wypromować na Euro 2012? Bo tylko o to chodzi
polanskiemu, tak samo było z tym z Legii, zagra 5 meczy, dostanie gdzieś dużą kase, a na Polske
się wypnie.
W dupie mam taką reprezentacje, na tym całym Euro to trzeba będzie znaleźć sobie jakąś inna
Reprezentacje do trzymania kciuków, bo za niedługo nawet w reprezentacji bedzie mniej polaków od obcokrajowców.
|