Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2855
Stary 26.07.2011, 14:18
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, ta wypowiedz Maaskanta to tylko zasłona dymna; Wisła pojechała do Bułgarii po zwycięstwo. Zdecydowanie
Moim zdniem trochę wszyscy nadinterprtują tę wypowiedź.

Za gazetą:

"Musimy być w 100 proc. skoncentrowani i walczyć o każdy metr boiska. Jeśli np. zremisujemy tu 1:1, to nie będę niezadowolony, bo to dobry rezultat."

W tej wypowiedzi nie ma założenia, gry na remis. Ja to widzę, że gramy o pełną pule pierwsza cześć zdania a w przypadku remisu bramkowego nie będzie załamywania rąk.

Dla tego nie rozumiem postów, które sugerują jakoby Maaskant miał grać na remis w tym meczu.

Pozdrawiam
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując