karas1983 napisał(a):

Moim zdaniem, ta wypowiedz Maaskanta to tylko zasłona dymna; Wisła pojechała do Bułgarii po zwycięstwo. Zdecydowanie
|
Moim zdniem trochę wszyscy nadinterprtują tę wypowiedź.
Za gazetą:
"Musimy być w 100 proc. skoncentrowani i walczyć o każdy metr boiska. Jeśli np. zremisujemy tu 1:1, to nie będę niezadowolony, bo to dobry rezultat."
W tej wypowiedzi nie ma założenia, gry na remis. Ja to widzę, że gramy o pełną pule pierwsza cześć zdania a w przypadku remisu bramkowego nie będzie załamywania rąk.
Dla tego nie rozumiem postów, które sugerują jakoby Maaskant miał grać na remis w tym meczu.
Pozdrawiam